1

> Kieliszki do wina x2

KAMILA
ROK 2016
MONIKI
ROK 2016

Oferujemy komplet kieliszków do wina, które sprawdzą się jako prezent na każdą okazję. Komplet zawiera dwa indywidualnie grawerowane kieliszki średniej wielkości.

Zarówno szkło z jakiego wykonano produkt jak i grawer są najawyższej jakości a idywidualny zapis pozwala nadać niepowatarzalny charakter.

Kieliszki sprawdzą sie zarówno jako dodatek do ofiarowanego wina jak i jako samodzielny podarek, jest to także bardzo praktyczny prezent który dzięki personalizacji będzie wspaniałą pamiątką na lata. 

Komplet szczególnie sparwdzi się w przypadku prezentu dla lub od pary ślubnej

 

Materiał : szkło

Pojemność: 350 ml

Wysokość : 19,9 cm

  

Skorzystaj z naszej innowacyjnej funkcji podglądu, aby zobaczyć, jak będą wyglądać kieliszki z personalizacją . Wpisz słowa, które chcą się pojawiać, a następnie naciśnij przycisk Podgląd. 

Jeśli szukasz indywidualnego projektu , prosimy o kontakt.  

 

*na urządzeniach mobilnych oraz w niektórych przeglądarkach czcionki w kreatorze mogą byś nie prawidłowo wyświetlane zalecamy Google Chrome lub Mozillę Firefox. 

Opinie:

MEGA POZYTYW. Wspanialy kontakt, szybka realizacja, rewelacyjne podejscie sprzedajacego, przesyłka super zabezpieczona. Wiecej takich firma a świat będzie piękniejszy. Na pewno jeszcze skorzystam z oferty i to nie raz. POLECAM W 100%
Podaruj Radość - Kieliszki do wina x2
Kieliszki do wina x2
Kod produktu: Ks9
48.00 zł
PRZEJDŹ DO KREATORA

Kreator:

Twój tekst:
Twój tekst:
Twój tekst:
Twój tekst:
Wybierz wzór:
Wybierz:Ilość:


Informacja dla sprzedawcy:


Akceptuje projekt pokazany na podglądzie


opinie klientów