1

> Kubek dla ukochanego MIŚ

Szukasz prezentu dla UKOCHANEJ osoby? Chcesz w wyjątkowy sposób wyrazić uczucia?

Personalizowany kubek to oryginalny pomysł na prezent na Mikołajki, Boże Narodzenie, Dzień Chłopaka, Walentynki.


Oferujemy indywidualnie grawerowany kubek ceramiczny, który będzie zarówno użytecznym elementem wyposażenia kuchni jak i wspaniałą pamiątką. Sprawdzi się ona zarówno jako prezent na urodziny, walentynki, rocznicę czy bez okazji. Każdy kubek jest ozdobnie pakowany( w kartonik z okienkiem oraz obwiązany ozdobnymi kokardami, kolor kokard jest dobierany do wzoru), dzięki czemu, zaraz po odebraniu zamówienia jest on gotowy do wręczenia. Nadruk na kubku znajduje się na środk. Nadruk na kubku jest fotograficznej jakości i nie ulega zniszczeniu.

Istnieje możliwość umieszczenia swojego indywidualnego tekstu według proponowanych wzorów jak i nadruk według własnych oczekiwań i propozycji. 

 

POJEMNOŚĆ: 330 ml

MATERIAŁ: ceramika

KOLOR: biały

ILOŚĆ: 1 szt

 

UWAGA !

W polu - informacja dla sprzedawcy prosimy o wpisanie tekstu, który ma zostać naniesiony na kubek. Realizacja zamówienia rozpoczyna się dopiero po wcześniejszym zatwierdzeniu projektu, bez zatwierdzenia projektu zamówienie nie zostanie zrealizowane.

 
Termin realizacji:
3-4 dni od otrzymania akceptacji projektu i potwierdzenia wpłaty - do wysyłki.

Jeśli szukasz indywidualnego projektu , prosimy o kontakt. 

 

* Na urządzeniach mobilnych oraz niektórych przeglądarkach czcionki w kreatorze mogą być nieprawidłowo wyświetlone. Zalecamy Google Chrom lub Mozilla

 

Opinie:

Brak Opini dla tego produktu
Podaruj Radość - Kubek dla ukochanego MIŚ
Kubek dla ukochanego MIŚ
Kod produktu: KW2
24.90 złIlość:


Informacja dla sprzedawcy:
opinie klientów

Klienci, którzy to oglądali, oglądali również: